Relax a voľný čas

Relax a voľný čas

Vydýchnite si v exkluzívnom priestore zhotovenom na intenzívne prežívanie relaxu. V našej oáze oddychu si môžete vybrať spôsob regenerácie. Od rekreačného plávania či posilňovania, cez blahodarný relax na rozličných procedúrach či masážach, ktoré vám spríjemnia profesionálni maséri. Obyčajné saunovanie sa vďaka očarujúcim výhľadom do hustých lesov zmení na rozprávku. Navštívte náš wellness hotel len 34 km od Bratislavy a doprajte si nerušený wellness oddych v srdci prírody.

DARČEKOVÝ POUKAZ

Darujte svojim blízkym darčekový poukaz.

Bazén a vírivka

Bazén s rozlohou 15×4 metra vám poskytne dostatok priestoru nielen na relax, ale aj rekreačné plávanie. Po ňom si môžete vyskúšať uvoľňujúcu silu vody pri masáži vodnými tryskami.

Saunový svet

Hrejivý pocit pôsobí blahodarne ako na dýchacie cesty, tak aj na pohybovú sústavu a dodá energiu každému. Zažili ste už saunu s výhľadom?

Masáže

Užite si relax s dokonalým uvoľnením.

Fitness

Moderné vybavenie na posilňovanie všetkých partií a telocvičňa s plnou výbavou poteší nielen milovníkov fitnes a aktívneho oddychu.

Vonkajšia sauna a vírivka

Doprajte si výnimočný zážitok a vyskúšajte privátnu vonkajšiu saunu a vírivku, ktorá sa nachádza v intímnom prostredí wellness záhrady.

VERNOSTNÝ PROGRAM

Poďakovanie našim verným zákazníkom za prejavenú priazeň.