Náš tím

Náš tím

Katarína Mikulášiková

Výkonná riaditeľka

mikulasikova@hzch.sk

Šarmantná a vždy dobre naladená Katka je mostom medzi zákazníkmi hotela, zamestnancami a majiteľmi. Hotel je živý fungujúci organizmus a vďaka nemu všetky kolieska do seba zapadajú tak, ako majú.

Veronika Švecová

Event Manager

sales@hzch.sk

Pozitívne naladená, usmiata a komunikatívna. Naša event manažérka Veronika sa postará o to, že vaša konferencia, event či teambuilding prebehnú hladko a bez starostí.

Barbora Macháčová

Marketing Manager

marketing@hzch.sk

Kvalitná prezentácia hotela je jednou z kľúčových činností. Barborku môžete osloviť ak si želáte spolupracovať s Hotelom Zochova chata**** a prezentovať tento jedinečný hotel v srdci prírody.

Ján Beluško

Food and Beverage Manager

restaurant@hzch.sk

Skúsený manažér a someliér. Ak hľadáte odborníka na vína so skúsenosťami z renomovaných slovenských reštaurácií, Ján je tým správnym človekom.

Lukáš Veľký

F&B manager

restaurant@hzch.sk

Náš skúsený F&B manager Lukáš vám vystrojí rozprávkovú svadbu alebo nezabudnuteľnú rodinnú oslavu. S jeho pomocou bude každá významná udalosť nezabudnuteľným zážitkom.

Andrea Pelikánová

Sales Manager

pelikanova@hzch.sk

Aďa vám pomôže pri organizovaní a plánovaní Vašej dôležitej firemnej akcie alebo teambuildingu. Vždy usmiata a príjemne naladená zabezpečí hladký priebeh Vášho podujatia.

Denis Šťastný

Front office manager

frontoffice@hzch.sk

Skúsený Front office manažér Denis vždy pozná odpoveď na vašu otázku. Komunikácia s klientami je jednou z jeho najsilnejších stránok. V stresových situáciách vie vždy zachovať chladnú hlavu a vyriešiť akékoľvek problémy.

Zobraziť ponuku ubytovania