Náš tím

Náš tím

Katarína Mikulášiková

Výkonná riaditeľka

mikulasikova@hzch.sk

Šarmantná a vždy dobre naladená Katka je mostom medzi zákazníkmi hotela, zamestnancami a majiteľmi. Hotel je živý fungujúci organizmus a vďaka nemu všetky kolieska do seba zapadajú tak, ako majú.

Peter Holec

Executive Chef

holec@hzch.sk

Spokojný hosť je dobre najedený hosť. Peter a jeho tím kuchárov sa postarajú o to, aby ste hotel opustili nielen dobre najedený, ale aby Váš pobyt u nás bol gastronomickým zážitkom.

Barbora Bohúnová

Marketing Manager

bohunova@hzch.sk

Kvalitná prezentácia hotela je jednou s kľúčových činností. Barborku môžete osloviť ak si želáte spolupracovať s Hotelom Zochova chata**** a prezentovať tento jedinečný hotel v srdci prírody.

Ján Beluško

Food and Beverage Manager

restaurant@hzch.sk

Skúsený manažér a someliér. Ak hľadáte odborníka na vína so skúsenosťami z renomovaných slovenských reštaurácií, Ján je tým správnym človekom.

Lukáš Veľký

F&B manager

restaurant@hzch.sk

Náš skúsený F&B manager Lukáš vám vystrojí rozprávkovú svadbu alebo nezabudnuteľnú rodinnú oslavu. S jeho pomocou bude každá významná udalosť nezabudnuteľným zážitkom.

Andrea Pelikánová

Sales Manager

pelikanova@hzch.sk

Aďa vám pomôže pri organizovaní a plánovaní Vašej dôležitej firemnej akcie alebo teambuildingu. Vždy usmiata a príjemne naladená zabezpečí hladký priebeh Vášho podujatia.

Petra Gabauerová

Event Manager

gabauerova@hzch.sk

Veľké veci tvoria drobné maličkosti, a to platí aj pri organizovaní konferencie, teambuildingu či pri spoločenských podujatiach. Petra Vám pomôže vybrať občerstvenie, zabezpečiť techniku, sprievodný program a doladiť detaily akejkoľvek akcie.

Katarína Mikulášiková

Front office manager

Wellness & Spa Manager,

wellnessmanager@hzch.sk

frontoffice@hzch.sk

Wellness centrum je pýchou hotela, pohoda, relax a súlad s prírodou na Vás priam dýchajú. Vďaka Katke a nášmu tímu zabudnete na starosti, uvoľníte ubolené svaly a načerpáte silu a pozitívnu energiu. Rada Vám poradí aj pri kúpe darčekového poukazu, alebo ak plánujte zorganizovať romantický víkend či dámsku jazdu.

Zobraziť ponuku ubytovania