Cestujem svetovo na Slovensku

Presvedčte sa, že svetové zážitky prežijete doma. Za dokonalým relaxom totiž nemusíte precestovať svet. Na skok, len 34 km od Bratislavy,
uprostred bukového lesa Malých Karpát, nájdete oázu pokoja a oddychu. Utečte od ruchu mesta a starostí, okúste krásy Slovenska
a nechajte sa hýčkať nádhernou prírodou a prvotriednymi službami v Hotel Zochova chata ****. Nájdete tu relax, po ktorom ste vždy túžili.

Na čo strácať čas cestovaním, keď svetová dovolenka je tak blízko?

Hlboko v lese, v malokarpatských horách – to je lokalita Modra – Piesok. Len 30 min autom z Bratislavy, ktorá je dostupná z Viedne, Brna či Prahy po diaľnici nájdete unikátny horský hotel, ktorý je citlivo zasadený do okolitej prírody a vďaka konceptu Feng šuej vytvára dokonalú symbiózu. Zažite únik od reality a cíťte sa svetovo.

Svetovú krásu malokarpatských hôr spoznáte peši či na bicykli.

Hľadáte miesto kde si dokonale vyčistíte hlavu? Bohatá spleť cyklistických trás a turistických chodníkov vám ukáže dušu okolitej prírody a dožičí aktívny oddych. Nedotknutý les a čerstvý vzduch sú priam balzamom pre telo i myseľ. Priamo z areálu hotela sa môžete vydať na každý smer, kde vždy nájdete množstvo zaujímavých chodníčkov a objavíte nielen klenoty slovenskej prírody, ale aj historické pamiatky.

Za dokonalým relaxom nemusíte
precestovať pol sveta

Chcete sa nechať rozmaznávať výnimočným oddychom? Nájdete ho u nás. Exkluzívne Wellness & Spa zážitky sú na dosah – stačí si zvoliť ten správny spôsob regenerácie. Vyberte si z množstva relaxačných procedúr, navštívte náš saunový svet, oddýchnite si v bazéne s úžasným výhľadom, či si doprajte romantiku v privátnom wellness. Navyše, váš oddych bude zaručene nerušený, od marca 2020 sme totiž AdultFriendly. Tak vzniká dokonalá harmónia tela a duše. Tak vzniká vaša slovenská wellness rozprávka.

Ochutnajte kuchyňu svetovej úrovne
doma na Slovensku.

Radi by ste vyskúšali nové chute? Príďte zažiť svetovú gastronómiu a rozmaznajte svoje chuťové bunky gastronomickým umením nášho šéfkuchára, Petra Holeca a jeho tímu. Gurmánske zážitky svetovej úrovne si užijete až v 3 reštauračných zariadeniach, z ktorých každé má svoje vlastné menu a osobitú atmosféru. Všetky tri však spája to, že jedlá sa tu pripravujú z tých najlepších lokálnych surovín a s láskou.

Opäť nádherný pohľad na prebúdzajúce sa Slnko.

Výlet do Toskánska je zbytočný,
nádhernú prírodu a skvelé víno si vychutnáte u nás

Dostali ste chuť na skvelé víno s  výhľadom na krásy okolitej prírody? Zabudnite na Toskánsko.O lahodné víno a malebné výhľady sa postará sama matka príroda. Malokarpatská vínna cesta už po stáročia prináša spojenie kvalitného vína, očarujúcej prírody a pútavej histórie. Práve svojou lokalitou sa náš hotel nachádza v samom centre diania. O dokonalý toskánsky zážitok na Slovensku sa postarajú ochutnávky lokálnych vín, svetových syrov a iných špecialít.

Za dokonalým komfortom a prírodou na dosah
nemusíte cestovať ďaleko

Snívate o nerušenej romantike v srdci prírody? Nájdete ju v tieni bukového lesa. Hotel Zochova chata spolu s malokarpatskou prírodou sa postarajú o váš dokonalý komfort. Vyberte si ubytovanie podľa seba a vyspite sa u nás ako v tej najmäkšej bavlnke. Nechajte sa uspať šumom slovenského lesa. My sa postaráme o to, aby vám k dokonalému oddychu nič nechýbalo.

Svetový adventure golf si užijete aj na Slovensku –
jedine v Hoteli Zochova chata****

Chceli by ste sa zabaviť a zasúťažiť si? Vyskúšajte Adventure golf, ktorý sa k nám dostal zo Severnej Ameriky, no nemusíte za ním cestovať až tam. Aj na Slovensku si otestujete svojho golfového súťaživého ducha. Presvedčte sa, že na prvotriedne golfové zážitky nepotrebujete hektáre greenu či top golfovú výbavu.

Za čerstvým vzduchom nemusíte cestovať do Álp,
nájdete ho v Malých Karpatoch

Túžite sa zhlboka nadýchnuť čerstvého vzduchu? Hlboký nádych, hlboký výdych. To, čo cítite, je nedotknutá príroda Malých Karpát. Poloha nášho hotela v samom srdci lesa vám umožní aktívny oddych v prírode na dosah. Krásami okolitej prírody sa môžete pokochať aj z turistickej rozhľadne, z ktorej uvidíte panorámu celého regiónu, ale aj rakúske Alpy. My však sľubujeme, že vám chýbať ani náhodou nebudú.

Adresa a kontaktné údaje

Hotel Zochova chata****
Piesok 4015/B7
900 01 Modra
GPS: 48° 22′ 54″ N, 17° 16′ 38″ E

Kontakt

Tel: +421 33 2633 300
E-mail: recepcia@hzch.sk

Čas príchodu / odchodu

Check-in od 14:00
Skorší check-in od 11:00*
Check-out o 11:00
Neskorý check-out do 15:00 alebo do 17:00 *

* bližšie informácie Vám poskytne hotelová recepcia

Parkovanie

Bezplatné samostatné parkovanie (obmedzená kapacita)
Možnosť parkovať v spoplatnenej hotelovej garáži.*

* bližšie informácie Vám poskytne hotelová recepcia