Wellness a relax

Wellness a relax

Relax s dokonalým uvoľnením

Harmóniu tela a duše by bolo ťažko dosiahnuť bez citlivých rúk kvalifikovaných masérov. Je len na vás, ktorému typu masáže alebo procedúry dáte prednosť. Od klasickej reflexnej masáže, či masáže chodidiel, až po exkluzívne pleťové a telové procedúry s kozmetikou Comfort zone. Bez povšimnutia nezostane ani jeden váš sval.

Vonkajšia sauna a vírivka

Romantika ako nikde inde na Vás čaká práve u nás v srdci Malých Karpát a pod holým nebom. Doprajte si výnimočný zážitok a vyskúšajte privátnu vonkajšiu saunu a vírivku, ktorá sa nachádza v intímnom prostredí našej wellness záhrady pod korunami bukových stromov. Exkluzívnu romantiku a relax pre telo aj dušu v absolútnom súkromí vytvorí vonkajšia vírivka a barelová sauna z cédrového dreva a náš personál, ktorý Vám splní všetky priania a vy si môžete vychutnávať už len jeden druhého s pohárom výborného prosecca pod holým nebom.

Saunový svet

Zbavte sa nečistôt a škodlivín z vnútra svojho tela a prijmite energiu z rozžeravených kameňov, horúcej pary či infražiarenia. V štyroch rôznych saunách, tepidáriu a zážitkových sprchách objavia silu regenerácie a zážitok z uvoľnenia aj najnáročnejší hostia. Zdravie si upevníte aj v štýlovo prevedenom Kneippovom kúpeli alebo osviežujúcim ľadopádom. Navyše, môžete kedykoľvek prejsť z interiéru na jednu z terás či do hotelovej záhrady s jazierkom.

Vydýchnite si v exkluzívnom priestore zhotovenom na intenzívne prežívanie relaxu. V našej oáze oddychu si môžete vybrať spôsob regenerácie. Od rekreačného plávania či posilňovania, cez blahodarný relax na rozličných procedúrach či masážach, ktoré vám spríjemnia profesionálni maséri. Obyčajné saunovanie sa vďaka očarujúcim výhľadom do hustých lesov zmení na rozprávku.