MENÍME SA NA ADULT FRIENDLY HOTEL

Nerušený oddych a komfort v srdci prírody

V Hoteli Zochova chata **** kladieme veľký dôraz na komfort našich návštevníkov, ich hýčkanie a dokonalý relax a úspešný útek od všedných a uponáhľaných dní. Práve preto sme sa rozhodli od 1. marca 2020 stať sa Adult Friendly Hotelom a tak zaistiť našim dospelým návštevníkom maximálny a nerušený komfort, ktorý je balzamom na dušu, hlavne ak primárnym dôvodom na návštevu nášho hotela je oddych a relax.

Čo táto zmena znamená?

Ubytovanie

Na rozdiel od zahraničných AdultsOnly hotelov, do nášho hotela vstup s deťmi zakázaný nebude a neznamená to, že k nám žiadne dieťa prísť nesmie. Avšak, deti budú brané ako dospelá osoba – či už v rámci účtovania, ale aj ponuky služieb. Nebudú už u nás dostupné služby ako detská prístelka, detská polpenzia a ďalšie detské zľavy. Taktiež deti do 4 rokov, ktoré doteraz bez nároku na lôžko mali pobyt zdarma, od 1.3.2020 už budú brané ako dospelá osoba na prístelke.

Wellness & Spa

Pýchou nášho hotela je naše luxusné Wellness &Spa, ktoré bolo vytvorené a navrhnuté s obrazom dokonalého oddychu – ako v interiéri, tak aj v exteriéri. V našich wellness priestoroch dbáme na pokoj, čistotu a relax, práve preto vstup do bazénovej časti a Wellness&Spa už nebude deťom a osobám mladším ako 15 rokov umožnený – bez časovej výnimky. Nezáleží na tom, či je návštevník ubytovaný alebo neubytovaný hosť. 

Reštaurácia

Náš šéfkuchár a jeho šikovný a skúsený tím pripravujú všetky jedlá s láskou a plným nasadením. Naše menu je zostavené tak, aby zabezpečilo prvotriedne gastronomické zážitky, prekvapilo chuťové bunky, či vzbudilo gurmánske nadšenie. Preto ani v menu nenájdete klasické „detské“ pokrmy, ktoré by sa prispôsobovali vyberavým „detským chutiam“, či polovičné detské porcie.

Pre túto zmenu sme sa rozhodli na základe podnetov od vás – našich ctených hostí, a veríme, že prinesie všetkým návštevníkom, ktorí hľadajú dokonalý a nerušený oddych v srdci prírody ešte väčší komfort, než ten, ktorý mohli u nás zažiť doteraz. 
Zmeny vo fungovaní hotela nastávajú s okamžitou platnosťou od 1.3.2020.

Ak by ste mali akékoľvek ďalšie otázky, ktoré sme v našom článku nezodpovedali, pokojne sa obráťte na naše rezervačné oddelenie: tel.: +421 33 2633 307, rezervacie@hzch.sk

Ďalšie aktuality

BABIE LETO

Započúvajte sa do šumu padajúceho lístia, zhlboka sa nadýchnite, nechajte sa unášať nádherou jesenných tónov
Viac info

Piknik na Zochovej chate

Zochova chata ponúka nádherné miesta, kde si viete vychutnať výborné jedlo s pohárom kvalitného vína a kochať sa dych berúcou atmosférou Malokarpatských lesov.
Viac info