Zimná rozprávka

Pani Zima nám už pomaly, ale isto klope na dvere a my si nevieme predstaviť lepšie miesto na jej strávenie než je Hotel Zochova chata****.

Zimná rozprávka vonku a dokonalý relax vo vnútri.

Nechajte sa uniesť nádherným zasneženým prostredím Malých Karpát a poriadne vymrznutí sa uvoľnite pri krbe a doprajte si šálku horúceho kakaa či vareného vínka. Vyberte si z našej širokej ponuky ubytovania a služieb a presvedčte sa o tom, že v Hoteli Zochova chata**** je to naozaj ako v rozprávke.

Možnosti ubytovania:

Tancujúce vločky v povetrí a prekrásna biela krajina. Aj taký môže byť výhľad priamo z izby alebo apartmánu. Hotel Zochova chata**** Vám ponúka možnosť ubytovania  v 64 izbách a množstvo zaujímavých pobytových balíkov. Vybrať si môžete niektorý z našich apartmánov, alebo sa ubytovať v zrubovej časti, ktorá dokonale dotvorí čaro zimnej atmosféry a užiť si dokonalý pobyt ako v zasneženom kráľovstve.

Aktivity:

Ponorte sa do ticha zimnej prírody a nechajte sa unášať zimnou rozprávkou. Okolie Zochovej chaty ponúka množstvo aktivít v každom ročnom období. Či už obľubujete jazdu na lyžiach či bežkách, alebo si obujete snežnice a preskúmate okolité kopce, určite budete očarený krásou Malých Karpát. Večer si užijete so svojou polovičkou, alebo partiou priateľov pri biliarde či iných spoločenských hrách. Dokonalý zážitok umocní horiaci krb v priestoroch nášho Lobby baru, spolu s našou sezónou ponukou teplých aj studených, alkoholických alebo nealkoholických nápojov.

Stravovanie:

Počasie vonku má veľký vplyv na našu chuť a náladu. V zimnom období by sme sa mali zamerať na pokrmy, ktoré zahrejú náš organizmus a doprajú nám potrebné živiny v tomto náročnom období. Či už sa rozhodnete navštíviť našu luxusnú hotelovú reštauráciu alebo tradičnú Furmanskú krčmu istotne si nájdete to svoje a ulahodíte svojim chuťovým pohárikom.

Wellness & Spa

Wellness & Spa centrum je v našom hoteli čerešničkou na torte. A čo sa zimy týka, tak dvojitou čerešničkou! Nádherný výhľad na malebnú krajinu ako z rozprávky priamo zo sáun, horúca výrivka a množstvo procedúr sa postarajú o dokonalý relax. Zimnú atmosféru nepochybne umocní pobyt vo vonkajšej vírivke a saune, kde sa snehové vločky budú roztápať priamo na vašej tvári.

Teraz už len stačí zbaliť kufre a prežiť rozprávku v Hoteli Zochova chata****.

Tešíme sa na vašu návštevu!

Adresa a kontaktné údaje

Hotel Zochova chata****
Piesok 4015/B7
900 01 Modra
GPS: 48° 22′ 54″ N, 17° 16′ 38″ E

Kontakt

Tel: +421 33 2633 300
E-mail: recepcia@hzch.sk

Čas príchodu / odchodu

Check-in od 14:00
Skorší check-in od 11:00*
Check-out o 11:00
Neskorý check-out do 15:00 alebo do 17:00 *

* bližšie informácie Vám poskytne hotelová recepcia

Parkovanie

Bezplatné samostatné parkovanie (obmedzená kapacita)
Možnosť parkovať v spoplatnenej hotelovej garáži.*

* bližšie informácie Vám poskytne hotelová recepcia