Úspešné pondelky na Zochovej chate

Prelomte zaužívané vzorce a odštartujte týždeň v inšpiratívnom prostredí bukového lesa.

Buďte inovatívni a motivujte váš tím k maximálnym výsledkom. Usporiadajte firemný meeting, školenie či teambuilding v úvode pracovného týždňa, predĺžte si víkend v spoločnosti vašich kolegov, alebo obchodných partnerov a udržte tak work-life balance. Prebuďte tvorivosť a úspech prácou na čerstvom vzduchu. O všetko ostatné sa postará náš profesionálny tím.

Usporiadajte jedinečný event a prispejte k budovaniu firemnej kultúry, navyše s množstvom benefitov ako: mimoriadna zľava z ubytovania 20%, využitie športových aktivít grátis, bohatá ponuka vnútorných a vonkajších priestorov, široká škála teambuildingových aktivít, individuálny prístup, a mnoho iného

Zažite úspešný pondelok v Hoteli Zochova chata****.


V izbách s výhľadom na okolitú prírodu a s neobmedzeným vstupom do Wellness & Spa centra si dokonale oddýchnete, upracete si myšlienky a budete pripravení na pracovný výkon.

Vďaka tejto mimoriadnej ponuke si môžete rezervovať ubytovanie s 20% zľavou z pultových cien ubytovania počas nedeľnej a pondelkovej noci.

Zvoľte hravý prístup a rozvíjajte tímového ducha. Športové aktivity navodia neformálnu atmosféru, ktorú viete využiť na budovanie väčšej motivácie a komunikácie v pracovnom tíme.

Vo veľkorysých exteriérových a interiérových priestoroch nájdete množstvo príležitostí na rôzne aktivity, ako napríklad Adventure golf, petangue, volejbal, futbal, stolný tenis, biliard či mnoho iných

Ak si rezervujete event na pondelok, všetky naše športové aktivity môžete využiť grátis.

Zmena pracovného prostredia dokáže otvoriť naše mysle a zefektívniť tok myšlienok. Je to ideálna príležitosť na novú firemnú stratégiu či vízie.

Variabilita našich vnútorných a vonkajších priestorov je zárukou maximálneho komfortu. Útulné salóniky, priestranné sály a veľkorysé exteriérové priestory či terasy zaručia príjemný zážitok z akcie malej, ba aj veľkej spoločnosti.

Využite túto výhodnú ponuku a rezervujte si jedinečný event v Hoteli Zochova chata****.

Tešíme sa na vašu návštevu.

Adresa a kontaktné údaje

Hotel Zochova chata****
Piesok 4015/B7
900 01 Modra
GPS: 48° 22′ 54″ N, 17° 16′ 38″ E

Kontakt

Tel: +421 33 2633 300
E-mail: recepcia@hzch.sk

Čas príchodu / odchodu

Check-in od 14:00
Skorší check-in od 11:00*
Check-out o 11:00
Neskorý check-out do 15:00 alebo do 17:00 *

* bližšie informácie Vám poskytne hotelová recepcia

Parkovanie

Bezplatné samostatné parkovanie (obmedzená kapacita)
Možnosť parkovať v spoplatnenej hotelovej garáži.*

* bližšie informácie Vám poskytne hotelová recepcia