Nezabudnuteľný rok na Zochovej chate****

Predstavte si harmonický štebot vtákov, slnečné lúče v srdci lesa, romantické babie leto alebo rozprávkovo zasnežené hory v kombinácií so zaslúženým relaxom, skvelým jedlom a prvotriednymi službami.

Aj takto nezabudnuteľný môže byť rok v prírode Malých Karpát, v Hoteli Zochova chata****.

Január

Vykročte do nového roka tou správnou nohou a doprajte si pohodu a relax. Či už si rezervujete Zimný Wellness & Spa pobyt za výhodnú cenu (už od 67€ osoba/noc v termíne až do 28.3.2021) alebo sa zahrejte vareným vínkom,  ochutnáte skvelé divinové špeciality v hotelovej reštaurácii, ubezpečujeme vás, že štart do nového roka bude stáť za to.

Február

Čo tak si užiť najkratší mesiac roka na maximum? Pre všetkých zamilovaných sme pripravili Valentínsky pobyt (už od 107€ osoba/noc) plný romantiky a dokonalého relaxu aj so špeciálnou ponukou masáží a procedúr. Ak sa túžite stretnúť po dlhej dobe s partiou svojich priateľov alebo si chcete zaspomínať na školské časy a dopriať si pár dní voľna, ideálnym riešením je rezervácia pobytu Jarné prázdniny pre dospelých (už od 92€ osoba/noc). Aj počas tohto mesiaca môžete ochutnať zaujímavú karpatskú ponuku v hotelovej reštaurácii a sezónne nápoje v útulných priestoroch Lobby baru.

Marec

Obdobie pred Veľkou nocou nepochybne patrí očiste a detoxu organizmu. Pobyt Jarný detox (v termíne 1.3. – 30.4.2021, už od 91€ osoba/noc) je preto ideálnou voľbou. Taktiež si môžete vybrať z ponuky našich celoročných pobytov a prísť si zaslúžene oddýchnuť. Nesmieme však zabudnúť ani na sviatok nežného pohlavia – Medzinárodný deň žien. Pri tejto príležitosti sme pripravili ideálny darček – pobyt Relax pre dámy (už od 92€ osoba/noc). Aj počas marca vás potešíme gastronomickým zážitkom v našej reštaurácii alebo Furmanskej krčme a rozmaznáme vás v našom Wellness & Spa centre.

Apríl

V tomto roku sa bude apríl niesť oslavami 10. narodenín Hotela Zochova chata**** a rozdávaním darčekov pre našich ctených hostí. Hneď v úvode mesiaca oslávime veľkonočné sviatky pobytom Veľká noc pre dospelých (už od 99€ osoba/noc). Milovníkov nášho Wellness & Spa centra potešíme informáciou, že už od apríla vám k jednorazovému vstupu pridáme 2 hodiny navyše, aby ste si dožičili naozajstný oddych. Hotelová reštaurácia ponúkne špeciálne narodeninové menu a čas strávený vo Furmanskej krčme počas víkendov spríjemní živá hudba.

Máj

Máj sa považuje za obdobie lásky a zrodu nového života. Okolie hotela ponúka množstvo turistických trás alebo cyklotrás, ktoré sú v tomto čase naozaj prekrásne. Ideálnym riešením ako spojiť aktívny oddych a hýčkanie v našom Wellness & Spa centre je rezervácia Pobytu dobrodruh (už od 127€ osoba/noc). Druhá májová nedeľa je spojená s oslavou dňa matiek. Či už svoju mamičku potešíte zvýhodneným Nedeľným relaxom alebo jej darujete darčekový poukaz, určite je spravíte náramnú radosť. Nezabudnite, že už od tohto mesiaca môžete ochutnať naše skvelé miešané nápoje a limonády.

Jún

Čo tak si urobiť výlet do srdca Malých Karpát? U nás sa určite nudiť nebudete! Na túru vás vyzbrojíme chutným piknikovým košom, Wellness centrum si užijete o 2 hodinky dlhšie a dokonalý zážitok navyše umocnia uvoľňujúce masáže a procedúry. Po krásne strávenom dni vás radi privítame v hotelovej reštaurácii. Užijete si prvé horúce noci pri výbornom jedle a kvalitnom víne s výhľadom na hviezdne nebo.

Júl, August

Tieto mesiace sa nepochybne spájajú s obdobím dovoleniek. Za dovolenkou nemusíte precestovať svet, nakoľko ideálne podmienky na oddych, šport a kvalitné jedlo nájdete aj v našom hoteli. Toto všetko si môžete vychutnať v spoločnosti svojich najbližších. Atmosféru Provence navodí všade navôkol kvitnúca levanduľa počas Levanduľových týždňov (už od 59€ osoba/noc). Toskánsko vám pripomenieme znamenitými vínami a nádhernou prírodou Malých Karpát. Počas letných mesiacov si tím nášho šéfkuchára Petra Holeca pripravil sezónnu ponuku chutných steakov. Posedenie na jednej z našich terás vám spríjemnia osviežujúce miešané drinky a limonády. Pevne veríme, že si  Svetové leto na Zochovej chate ( od 59€ osoba/noc) naplno vychutnáte. Aj počas letných mesiacov môžete stále využiť výhodný vstup do Wellness & Spa centra – 3 + 2 hodiny zdarma.

September

Chceli by ste sa zabaviť a Aj keď sme sa prehupli do začiatku školského roka a začínajú nám každodenné povinnosti, Svetové leto na Zochovej chate**** ešte nekončí. Vďaka dvom sviatkom v rámci mesiaca september (1. a 15. septembra) vám pobyt predĺžime late check out-om do 15:00 grátis, aby ste si dokonale užili posledný nádych leta. Septembrové počasie praje prechádzkam v okolitej prírode alebo jazde na e-biku, ktorý je možné si zapožičať priamo na recepcii hotela.

Október

Babie leto jednoznačne patrí k najfarebnejším a najkrajším obdobiam s neopakovateľnou atmosférou, ktorú podčiarkne šálka voňavej kávy. Počas Oslavy svetového dňa kávy (už od 70,5€ na osobu/noc) objavíte netradičné spojenia kávy s kvalitným rumom a jej blahodárne účinky na pokožku. Tak ako každý mesiac máme pre vás pripravenú chutnú karpatskú ponuku v hotelovej reštaurácii.

November

Existuje ideálnejší čas na zahriatie v našom exkluzívnom Wellness & Spa centre ako na záver jesene? Sychravé dni vám spríjemnia aj sezónne nápoje, ktoré si vychutnáte pri plápolajúcom krbe v našom Lobby bare.Milovníci tradičnej kuchyne a kačacích špecialít nemôžu vynechať návštevu Furmanskej krčmy, ktorá svojim dizajnom dotvorí jedinečnú jesennú atmosféru. Toto všetko, ale aj oveľa viac zažijete počas pobytu Jesenné prázdninypre dospelých (už od 92€ osoba/noc). Či už prídete s priateľmi alebo s partnerkou, nepochybne si odnesiete skvelé zážitky.

December

December je mesiac očakávaní, túžob, prianí, darčekov, Vianoc a rozlúčky so starým rokom. Rozprávková zimná krajina, jedinečné Wellness & Spa centrum, gastronomické zážitky a tím ľudí, ktorí sa postarajú o vaše pohodlie… Aj taký môže byť posledný mesiac v roku 2021. Či už sa rozhodnete osláviť s nami sviatok Sv. Mikuláša Mikulášskym pobytom (už od 74€ osoba/noc), Zimným Wellness & Spa pobytom (už od 67€ osoba/noc) alebo s nami privítate Nový rok na Silvestra (už od 97€ osoba/noc), našim hlavným cieľom je, aby ste odchádzali zrelaxovaní a nabití dobrou náladou.

Teraz si už len stačí vybrať z ponuky celoročných a sezónnych pobytov, vstupov do Wellness & Spa centra, masáží a procedúr a z ponuky výborných jedál.

V prípade záujmu o konkrétnu cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať telefonicky na čísle +421 33 26 333 00 alebo emailom na adrese recepcia@hzch.sk.

Na naše pobyty si viete taktiež uplatniť rekreačný príspevok od zamestnávateľa.

Nezabudnite, že týmto všetkým viete obdarovať seba a svojich blízkych už na blížiace sa Vianoce a vyčarovať im úsmev na tvári. Radi vám pripravíme darčekový poukaz na mieru.

Milí naši hostia,

už teraz sa tešíme na vašu návštevu v roku 2021!

Adresa a kontaktné údaje

Hotel Zochova chata****
Piesok 4015/B7
900 01 Modra
GPS: 48° 22′ 54″ N, 17° 16′ 38″ E

Kontakt

Tel: +421 33 2633 300
E-mail: recepcia@hzch.sk

Čas príchodu / odchodu

Check-in od 14:00
Skorší check-in od 11:00*
Check-out o 11:00
Neskorý check-out do 15:00 alebo do 17:00 *

* bližšie informácie Vám poskytne hotelová recepcia

Parkovanie

Bezplatné samostatné parkovanie (obmedzená kapacita)
Možnosť parkovať v spoplatnenej hotelovej garáži.*

* bližšie informácie Vám poskytne hotelová recepcia

Teraz si už len stačí vybrať z ponuky celoročných a sezónnych pobytov, vstupov do Wellness & Spa centra, masáží a procedúr a z ponuky výborných jedál.

V prípade záujmu o konkrétnu cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo emailom.

Na naše pobyty si viete taktiež uplatniť rekreačný príspevok od zamestnávateľa.

Nezabudnite, že týmto všetkým viete obdarovať seba a svojich blízkych už na blížiace sa Vianoce a vyčarovať im úsmev na tvári. Radi vám pripravíme darčekový poukaz na mieru.

Milí naši hostia,

už teraz sa tešíme na vašu návštevu v roku 2021!