potato ;

Svetová dovolenka na Zochovej chate

Túžite po dokonalom relaxe a krásnej prírode?

Spravte si voľno počas týždňa, vychutnajte si čaro Malých Karpát priamo z nášho Wellness & Spa centra a užite si svetovú dovolenku.

Doprajte si zaslúžený oddych, vychutnajte si skvelé jedlo a zažite splynutie s prírodou. Pripravili sme si pre vás mimoriadne výhodný pobyt počas týždňa.*

Pri pobyte na 3 noci, vám darujeme 1 noc navyše grátis. 

Na túto ponuku ako aj na ostatné pobyty si môžete uplatniť rekreačný poukaz od zamestnávateľa.

*pobyt je možné rezervovať od pondelka do piatku

Cena pobytu je už od 537€

Služby v cene ubytovania:

  • Ubytovanie na vybranom type izby
  • Bohaté bufetové raňajky
  • Neobmedzený vstup do Wellness & Spa centra
  • Neobmedzený vstup do Fitness centra
  • Pripojenie na internet
  • Parkovanie v areáli hotela*
    *podľa dostupnosti

Ďalšie informácie

Okolie hotela je jednou z najstarších turistických oblastí so sieťou zmapovaných cyklistických a turistických chodníkov. Autom či bicyklom, v lete či zime sa dostanete aj k pamiatkam ako je Hrad Červený Kameň, Smolenický zámok, Múzeum Ľudovíta Štúra, Jaskyňa Driny, Galéria Ignáca Bizmayera a Múzeum slovenskej keramickej plastiky.

Toto všetko sa nachádza na rozlohe len 25 km2.

Rozhľadňa Homola

Vyznávačov nenáročných prechádzok po pokojnej prírode určite poteší Hvezdáreň Univerzity Komenského, ktorá slúži aj ako vedecko-výskumné pracovisko. Je odľahlá len niečo vyše kilometra. Tí, ktorí neprišli zaberať fyzicky, ale relaxovať komfortne a bez námahy si môžu pokojne zájsť aj do rozhľadne Homola vzdialenej 2 kilometre.

Na Čermák a Skalnatú

Čo je lepšie ako vychutnať si piknik v prírode s rodinou a pozrieť si nádherné výhľady Malých Karpát. Túra na Skalnatú je určite to pravé. Po ceste značenej žltou značkou prechádzate cez Čermákovú lúku kde sú k dispozícií altánky a hojdačky. Ak sme si už vychutnali tento skvost, poberieme sa k najbližšiemu smerovníku, ktorý mení farbu našej trasy na červenú, po ktorej prídeme až k vrchu Skalnatá. Ten nám ponúka výhľad s krásnou scenériou okolitej prírody.

 

 

Zámčisko

Zámčisko je malebné miesto nad Modrou v blízkosti letoviska Harmónia. Okrem výhľadu na Modru, Pezinok a Podunajskú Pahorkatinu má historickú a archeologickú hodnotu. Zámčisko je dostupné z letoviska Harmónia modrou turistickou značkou alebo z Modry modrou a neskôr žltou turistickou značkou, alebo zo Zochovej chaty červenou a potom modrou turistickou značkou.

Hrad Červený kameň

Už v 13.storočí bola na mieste dnešného Hradu Červený kameň postavaná pôvodná stavba z kameňa ako súčasť pohraničnej sústavy hradov od Bratislavy po Žilinu. Túra po vlastných vám príjemným tempom zaberie necelých 5 hodín a na bicykli po tejto trase Zochova chata – Tri kopce – Kukla – Píla – Červený Kameň – Píla – Papiernička – Vyvieračka – Komárka – Zochová chata to je necelých 12km a záleží len na vašom tempe koľko to potrvá.

 

 

Lyžiarske stredisko Zochova chata

Stredisko sa nachádza v turistickej lokalite Zochova Chata – Piesok asi 15 km od mesta Modra v nadmorskej výške 425 m.n.m. Ponúka dve zjazdovky určené najmä pre začiatočníkov. Obe sú dlhé približne 300 m a ponúkajú prevýšenie skoro 70 metrov. Lyžiarske vleky vrátane dopravníkového pásu majú kapacitu 3010 osôb/hodinu. Večerné lyžovanie je na Zochovej Chate len pre ohlásené skupiny.

Okrem lyžiarskeho strediska, Zochova chata ponúka trate aj pre milovníkov bežiek. Pridávame aj tip na zaujímavú bežkársku trať v dĺžke 15km:

Modra – Piesok ( Zochova chata )- Rybník Fúgelka – Panský dom – Hubalová – Čermákova lúka – Modra-Piesok

 

Ďalšie pobyty