potato ;

Provensálsky večer

Prežite nezabudnuteľný večer alebo víkend v štýle francúzskeho vidieka.

V sobotu 16. júla si môžete vychutnať jedinečný koncert talentovanej speváčky a herečky Jany Gavačovej „Šanzóny v príbehoch“ v romantickej atmosfére na letnej terase reštaurácie. Dokonalý zážitok umocní 3-chodové menu šéfkuchára Petra Holca. V ponuke budú aj vína vybrané našim someliérom na dokonalé zladenie chutí.

Služby v cene ubytovania:

 • Ubytovanie vo vybranom type izby
 • Bohaté bufetové raňajky
 • Levanduľový welcome drink
 • Neobmedzený vstup do Wellness a Spa centra
 • 10% zľavu na vybrané procedúry
 • Tematickú večeru formou polpenzie ( piatok )
 • Welcome drink
 • Vstup na podujatie PROVENSÁLSKY VEČER s hudobným programom (sobota)
 • Trojchodovú degustačnú večeru
 • Líčenie a poradenstvo pleti Mary Kay (sobota, nedeľa)
 • Hru Adventure golfu pre dve osoby s levanduľovou limonádou
 • Hodinu jogy v nedeľu o 8:30
 • Neskorý check-out do 13:00 hod.*

Cenník

Zvolený typ izby
2 noci
466€
349€
484€
367€
502€
466€
349€
484€
367€
448€
331€
673€
646€
664€
826€
1167€
219€

Ďalšie informácie

Spestrite si pobyt doplnkovými službami:

Piknik na Zochovej chate:

Romantická prechádzka alebo výlet s priateľmi v nádhernej prírode je ideálnou príležitosťou na obľúbený piknik. Zochova chata ponúka nádherné miesta, kde si viete vychutnať výborné jedlo s pohárom kvalitného vína a kochať sa dych berúcou atmosférou Malokarpatských lesov. A keďže našou prioritou sú dokonalé zážitky našich hostí, pripravili sme pre vás zaujímavú ponuku piknikových košov. Už si stačí len vybrať a objavovať čaro okolitej prírody.

Turistické trasy v okolí:

Rozhľadňa Homola

Vyznávačov nenáročných prechádzok po pokojnej prírode určite poteší Hvezdáreň Univerzity Komenského, ktorá slúži aj ako vedecko-výskumné pracovisko. Je odľahlá len niečo vyše kilometra. Tí, ktorí neprišli zaberať fyzicky, ale relaxovať komfortne a bez námahy si môžu pokojne zájsť aj do rozhľadne Homola vzdialenej 2 kilometre.

Na Čermák a Skalnatú

Čo je lepšie ako vychutnať si piknik v prírode s rodinou a pozrieť si nádherné výhľady Malých Karpát. Túra na Skalnatú je určite to pravé. Po ceste značenej žltou značkou prechádzate cez Čermákovú lúku kde sú k dispozícií altánky a hojdačky. Ak sme si už vychutnali tento skvost, poberieme sa k najbližšiemu smerovníku, ktorý mení farbu našej trasy na červenú, po ktorej prídeme až k vrchu Skalnatá. Ten nám ponúka výhľad s krásnou scenériou okolitej prírody.

Hrad Červený kameň

Už v 13.storočí bola na mieste dnešného Hradu Červený kameň postavaná pôvodná stavba z kameňa ako súčasť pohraničnej sústavy hradov od Bratislavy po Žilinu. Túra po vlastných vám príjemným tempom zaberie necelých 5 hodín a na bicykli po tejto trase Zochova chata – Tri kopce – Kukla – Píla – Červený Kameň – Píla – Papiernička – Vyvieračka – Komárka – Zochová chata to je necelých 12km a záleží len na vašom tempe koľko to potrvá.

Požičovňa bicyklov a E-bikov:

Priamo v Hoteli Zochova chata****, na hotelovej recepcii vám radi zapožičiame bicykle alebo E-biky. V okolí hotela nájdete bohatú spleť cyklistických trás, na ktorých môžete objavovať krásy Malých Karpát.

Cenník:

Bicykel: 20€ os/deň

E-bike: 40€ os/5hod

Cyklotrasy v okolí:

Malokarpatská výzva:

Prijmite športovú výzvu a prehupnite cez hrebeň Malých Karpát na Záhorie. Trasa vedie takmer po celej dĺžke po spevnenej ceste až na krátky úsek vedúci na Čermákovú lúku. Okruh sa začína aj končí v Modre. Trasa má spolu 39 km a je vhodná pre trekingové bicykle.

Táto nenáročná cyklotrasa vás privedie zo Zochovej chaty až na krásny zámok Červený kameň nad obcov Častá. Trasa Zochova chata – Tri kopce – Kukla – Píla – Červený Kameň – Píla – Papiernička – Vyvieračka – Komárka – Zochová chata meria necelých 12km.

Cyklotrasa vedie po žltej značke z Harmónie až k miestu kde bol postrelený Ľudovít Štúr. Trasa meria celkovo 9 km. Na mieste kde sa nešťastne smrteľne zranil Ľudovít štúr dnes stojí pamätná tabuľa pripomínajúca túto tragickú udalosť. Nachádza sa v Tŕlinskom chotári pri meste Modra.

Ďalšie pobyty