potato ;

Piknik v Malých Karpatoch

Slovo „piknik“ pochádza z francúzskeho slova „pique-nique“, ktoré označovalo gurmána popíjajúceho víno pod šírim nebom.

Čaká na vás víkend v tom pravom slova zmysle – v znamení skvelého jedla, zábavy a oddychu na čerstvom vzduchu, pod šírou oblohou.

Adventure golf či joga sa postarajú o zábavu a aktívny oddych. Relax a absolútny pokoj nájdete v našom exkluzívnom Wellness & Spa centre a vonkajšom wellness areáli, kde nájdete pohodlné lehátka, hojdačky, lesný chodníček a mnoho iného.

V sobotu 20. augusta si vychutnáte večeru plnú grilovaných špecialít nášho šéfkuchára Petra Holca. Celý večer vám obohatí umelecký výkon nadanej saxofonistky AjSax.

Rezervujte si pobyt ešte dnes a zažite nezabudnuteľný víkend so svojou polovičkou či partiou priateľov.

Služby v cene ubytovania:

 • Ubytovanie vo vybranom type izby na dve noci pre dve osoby
 • Bohaté bufetové raňajky
 • Neobmedzený vstup do Wellness & Spa centra
 • Neobmedzený vstup do Fitness centra
 • Večera formou polpenzie (piatok)
 • Hudobný večer v sprievode nadanej umelkyne AjSax (sobota 18:00)
 • Tematická bufetová večera plná grilovaných špecialít s welcome drinkom ( sobota 18:00 )
 • Hra Adventure golfu/Petangue pre dve osoby
 • Líčenie a poradenstvo pleti Mary Kay (sobota, nedeľa)
 • Hodinu jogy v nedeľu o 8:30
 • Neskorý check out do 13:00*

*podľa dostupnosti

Cenník

Zvolený typ izby
2 noci
446€
339€
464€
357€
482€
446€
339€
464€
357€
428€
321€
643€
626€
644€
806€
1128€
209€

Ďalšie informácie

Spestrite si pobyt doplnkovými službami:

Piknik na Zochovej chate:

Romantická prechádzka alebo výlet s priateľmi v nádhernej prírode je ideálnou príležitosťou na obľúbený piknik. Zochova chata ponúka nádherné miesta, kde si viete vychutnať výborné jedlo s pohárom kvalitného vína a kochať sa dych berúcou atmosférou Malokarpatských lesov. A keďže našou prioritou sú dokonalé zážitky našich hostí, pripravili sme pre vás zaujímavú ponuku piknikových košov. Už si stačí len vybrať a objavovať čaro okolitej prírody.

Turistické trasy v okolí:

Rozhľadňa Homola

Vyznávačov nenáročných prechádzok po pokojnej prírode určite poteší Hvezdáreň Univerzity Komenského, ktorá slúži aj ako vedecko-výskumné pracovisko. Je odľahlá len niečo vyše kilometra. Tí, ktorí neprišli zaberať fyzicky, ale relaxovať komfortne a bez námahy si môžu pokojne zájsť aj do rozhľadne Homola vzdialenej 2 kilometre.

Na Čermák a Skalnatú

Čo je lepšie ako vychutnať si piknik v prírode s rodinou a pozrieť si nádherné výhľady Malých Karpát. Túra na Skalnatú je určite to pravé. Po ceste značenej žltou značkou prechádzate cez Čermákovú lúku kde sú k dispozícií altánky a hojdačky. Ak sme si už vychutnali tento skvost, poberieme sa k najbližšiemu smerovníku, ktorý mení farbu našej trasy na červenú, po ktorej prídeme až k vrchu Skalnatá. Ten nám ponúka výhľad s krásnou scenériou okolitej prírody.

Hrad Červený kameň

Už v 13.storočí bola na mieste dnešného Hradu Červený kameň postavaná pôvodná stavba z kameňa ako súčasť pohraničnej sústavy hradov od Bratislavy po Žilinu. Túra po vlastných vám príjemným tempom zaberie necelých 5 hodín a na bicykli po tejto trase Zochova chata – Tri kopce – Kukla – Píla – Červený Kameň – Píla – Papiernička – Vyvieračka – Komárka – Zochová chata to je necelých 12km a záleží len na vašom tempe koľko to potrvá.

Požičovňa bicyklov a E-bikov:

Priamo v Hoteli Zochova chata****, na hotelovej recepcii vám radi zapožičiame bicykle alebo E-biky. V okolí hotela nájdete bohatú spleť cyklistických trás, na ktorých môžete objavovať krásy Malých Karpát.

Cenník:

Bicykel: 20€ os/deň

E-bike: 40€ os/5hod

Cyklotrasy v okolí:

Malokarpatská výzva:

Prijmite športovú výzvu a prehupnite cez hrebeň Malých Karpát na Záhorie. Trasa vedie takmer po celej dĺžke po spevnenej ceste až na krátky úsek vedúci na Čermákovú lúku. Okruh sa začína aj končí v Modre. Trasa má spolu 39 km a je vhodná pre trekingové bicykle.

Táto nenáročná cyklotrasa vás privedie zo Zochovej chaty až na krásny zámok Červený kameň nad obcov Častá. Trasa Zochova chata – Tri kopce – Kukla – Píla – Červený Kameň – Píla – Papiernička – Vyvieračka – Komárka – Zochová chata meria necelých 12km.

Cyklotrasa vedie po žltej značke z Harmónie až k miestu kde bol postrelený Ľudovít Štúr. Trasa meria celkovo 9 km. Na mieste kde sa nešťastne smrteľne zranil Ľudovít štúr dnes stojí pamätná tabuľa pripomínajúca túto tragickú udalosť. Nachádza sa v Tŕlinskom chotári pri meste Modra.

Ďalšie pobyty