potato ;

Oslava svetového dňa kávy 2.-3.10.2021

Túžite po pobyte ako v Rajskej záhrade a ste milovníkom kávy?

Pobyt pri príležitosti Svetového dňa kávy je ideálnym spôsobom ako si užiť dokonalý relax a ochutnať váš obľúbený nápoj aj v netradičnom kabáte.

Bohaté raňajky a exkluzívne privítanie budú rozmaznávať vaše chuťové poháriky. O harmóniu tela i mysle sa postaráme v našom exkluzívnom Wellness & Spa centre. Výnimočná procedúra a saunový rituál budú čerešničkou na torte celého pobyt v našom Wellness & Spa a nerušený pobyt vám v nedeľu predĺžime až do 13:00.

Neváhajte a rezervujte si pobyt v prekrásnom prostredí Malých Karpát už dnes a zažite čaro babieho leta v Hoteli Zochova chata****

Pobyt zahŕňa

 • Ubytovanie na vybranom type izby
 • Bohaté bufetové raňajky
 • Zlatistá káva s exkluzívnym dezertom na privítanie
 • Neobmedzený vstup do exkluzívneho Wellness & Spa centra
 • Neobmedzený vstup do Fitness centra
 • Peeling z kávy, čokolády a pomaranča s masážou
 • Saunový rituál ( sobota )
 • Neskorý check-out 3.10.2021 do 13:00 hod. (podľa dostupnosti)
 • Bezplatné líčenie a odborné poradenstvo s MARY KAY
 • Wi-fi na izbe
 • Parkovanie v areáli hotela*

* Podľa dostupnosti

Cenník

Zvolený typ izby
1 noc
283 €
196 €
293 €
206 €
303 €
420 €
373 €
433 €
667 €
116 €

Ďalšie informácie

Pitie kávy je dnes celosvetovým fenoménom, kultom, životným štýlom, alebo každodennou rutinou ľudí po celom svete. Rovnako tak aj k nám sa dostávajú svetové trendy ohľadom pitia, servírovania a prípravy jednotlivých druhov káv. Káva nás vie prebudiť do nového dňa, zahriať v chladnom počasí, či osviežiť počas teplých letných dní.

Káva je unikátnym nápojom v tom, že je možné ju kombinovať nie len k jedlu ako sú dezerty, ale aj k iným nápojom. Po vzore francúzskych baristov Vám odporúčame si ku káve vychutnať kvapku kvalitného koňaku z našej ponuky v doprovode sladkého potešenia v podobe horkej čokolády.

Nemôžme zabudnúť na karibskú oblasť kde ku káve jednoznačne patrí kvalitný rum v kombinácií so sušeným ovocím. Pri kombinácií kávy a rumu si každý labužník príde na svoje vďaka širokej škále a druhov rumov z našej ponuky. Pre pánov odporúčame korenené, spiced rumy, dámam naopak rumy sladké.

Stačí si len vybrať a nechať sa opantať vôňou a chuťou týchto kombinácií.

 

Náš tip:

-Korenisté potešenie pre pánov – Espresso Lungo, Ron Zacapa Centenario 23´ Y.O.(0,02l), horká čokoláda

-Karibský vánok – Espresso, Ron Santiago de Cuba Anejo Superior (0,02l), pomarančová kôra

-Sladký skvost pre dámy – Espresso Macchiato, Legendario Rum Elixir de Cuba (0,02l), sušená slivka

-Tóny exotiky – Espresso, Bumbu Rum XO (0,02l), sušený banán a biela čokoláda

 

Sezónna ponuka masáží a procedúr:

Káva je síce najpoužívanejšia ako lahodný nápoj, no čoraz viac si získava svoju reputáciu aj v kozmetickom priemysle. Káva obsahuje antioxidanty, ktoré bojujú proti voľným radikálom. Vedci tvrdia, že kávu by ste občas mali dopriať aj svojej pokožke. Preto sme si pre vás pripravili aj špeciálnu ponuku masáží a procedúr:

 

Starostlivosť o telo:

Uvoľňujúca, relaxačná masáž s čokoládovým olejom a prekrvujúci antioxidačný kávový peeling (30 min. masáž + 15 min. peeling) 45 min. / 50 €

Starostlivosť o tvár:

Vyhladzujúce detoxikačné ošetrenie (30 min.)  30 min. / 49 €

 

Párová procedúra:

Kávový píling celého tela a masáž s použitím kávového oleja (15 min. píling + 45  minút masáž) + darček na záver: Karibský vánok 60  min. / 100 €

Ďalšie pobyty