potato ;

Leto na Zochovej chate

Presvedčte sa, že svetové zážitky prežijete doma. Za dokonalým relaxom totiž nemusíte precestovať svet. Na skok, len 34 km od Bratislavy, uprostred bukového lesa Malých Karpát, nájdete oázu pokoja a oddychu. Utečte od ruchu mesta a starostí, okúste krásy Slovenska a nechajte sa hýčkať nádhernou prírodou a prvotriednymi službami.

Nájdete u nás relax, po ktorom ste vždy túžili.

Vyhnite sa preplneným plážam a zažite letnú dovolenku v srdci prírody Malých Karpát. Hotel Zochova chata vám ponúka množstvo aktivít a možností ako aktívne prežiť letnú dovolenku a pritom zregenerovať svoju myseľ a telo. Strávte spoločný čas pri našom minigolfe, alebo objavte turistické trasy, ktoré Zochova chata ponúka. Zaslúžený oddych si vychutnáte v našom Wellness & Spa centre v niektorej z našich sáun alebo si vyberte z bohatej ponuky masáží a procedúr.

Ak prenocujete 3 a viac nocí dostanete k tomuto pobytu – Bratislava CARD City&Region ZDARMA so všetkými zľavami do múzeí, galérií, reštaurácií, na výlety aj prehliadky a ešte omnoho viac! Klik sem: http://card.visitbratislava.com/sk/discount/

Pripravili sme pre vás pobyt, tak neváhajte a rezervujte si ho tak výhodne, ako sa dá:*

 • Pobyt na dve noci -10% zľava na ubytovanie
 • Pobyt na tri noci – 15% zľava na ubytovanie
 • Pobyt na 4 a viac nocí – 20% zľava na ubytovanie

*platí od 27.6. do 18.9.2022

Služby v cene ubytovania:

 • Ubytovanie na vybranom type izby
 • Late check-out do 15:00 1.9. a 15.9.2022 *
 • Bohaté raňajky
 • Neobmedzený vstup do Wellness & Spa centra
 • Neobmedzený vstup do Fitness centra
 • pravidelné hodiny jogy v nedeľu o 8:30 (mimo vybraných termínov)
 • Pripojenie na internet
 • Parkovanie v areáli hotela*
  *podľa dostupnosti

Ďalšie informácie

Spestrite si pobyt doplnkovými službami:

Piknik na Zochovej chate:

Romantická prechádzka alebo výlet s priateľmi v nádhernej prírode je ideálnou príležitosťou na obľúbený piknik. Zochova chata ponúka nádherné miesta, kde si viete vychutnať výborné jedlo s pohárom kvalitného vína a kochať sa dych berúcou atmosférou Malokarpatských lesov. A keďže našou prioritou sú dokonalé zážitky našich hostí, pripravili sme pre vás zaujímavú ponuku piknikových košov. Už si stačí len vybrať a objavovať čaro okolitej prírody.

Turistické trasy v okolí:

Rozhľadňa Homola

Vyznávačov nenáročných prechádzok po pokojnej prírode určite poteší Hvezdáreň Univerzity Komenského, ktorá slúži aj ako vedecko-výskumné pracovisko. Je odľahlá len niečo vyše kilometra. Tí, ktorí neprišli zaberať fyzicky, ale relaxovať komfortne a bez námahy si môžu pokojne zájsť aj do rozhľadne Homola vzdialenej 2 kilometre.

Na Čermák a Skalnatú

Čo je lepšie ako vychutnať si piknik v prírode s rodinou a pozrieť si nádherné výhľady Malých Karpát. Túra na Skalnatú je určite to pravé. Po ceste značenej žltou značkou prechádzate cez Čermákovú lúku kde sú k dispozícií altánky a hojdačky. Ak sme si už vychutnali tento skvost, poberieme sa k najbližšiemu smerovníku, ktorý mení farbu našej trasy na červenú, po ktorej prídeme až k vrchu Skalnatá. Ten nám ponúka výhľad s krásnou scenériou okolitej prírody.

Hrad Červený kameň

Už v 13.storočí bola na mieste dnešného Hradu Červený kameň postavaná pôvodná stavba z kameňa ako súčasť pohraničnej sústavy hradov od Bratislavy po Žilinu. Túra po vlastných vám príjemným tempom zaberie necelých 5 hodín a na bicykli po tejto trase Zochova chata – Tri kopce – Kukla – Píla – Červený Kameň – Píla – Papiernička – Vyvieračka – Komárka – Zochová chata to je necelých 12km a záleží len na vašom tempe koľko to potrvá.

Požičovňa bicyklov a E-bikov:

Priamo v Hoteli Zochova chata****, na hotelovej recepcii vám radi zapožičiame bicykle alebo E-biky. V okolí hotela nájdete bohatú spleť cyklistických trás, na ktorých môžete objavovať krásy Malých Karpát.

Cenník:

Bicykel: 20€ os/deň

E-bike: 40€ os/5hod

Cyklotrasy v okolí:

Malokarpatská výzva:

Prijmite športovú výzvu a prehupnite cez hrebeň Malých Karpát na Záhorie. Trasa vedie takmer po celej dĺžke po spevnenej ceste až na krátky úsek vedúci na Čermákovú lúku. Okruh sa začína aj končí v Modre. Trasa má spolu 39 km a je vhodná pre trekingové bicykle.

Táto nenáročná cyklotrasa vás privedie zo Zochovej chaty až na krásny zámok Červený kameň nad obcov Častá. Trasa Zochova chata – Tri kopce – Kukla – Píla – Červený Kameň – Píla – Papiernička – Vyvieračka – Komárka – Zochová chata meria necelých 12km.

Cyklotrasa vedie po žltej značke z Harmónie až k miestu kde bol postrelený Ľudovít Štúr. Trasa meria celkovo 9 km. Na mieste kde sa nešťastne smrteľne zranil Ľudovít štúr dnes stojí pamätná tabuľa pripomínajúca túto tragickú udalosť. Nachádza sa v Tŕlinskom chotári pri meste Modra.

Ďalšie pobyty