potato ;

Letná dovolenka na Zochovej chate 1.6.-1.9.2024

Presvedčte sa, že svetové zážitky prežijete doma. Za dokonalým relaxom totiž nemusíte precestovať svet. Na skok, len 34 km od Bratislavy, uprostred bukového lesa Malých Karpát, nájdete oázu pokoja a oddychu. Utečte od ruchu mesta a starostí, okúste krásy Slovenska a nechajte sa hýčkať nádhernou prírodou a prvotriednymi službami.

Nájdete u nás relax, po ktorom ste vždy túžili.

Vyhnite sa preplneným plážam a zažite letnú dovolenku v srdci prírody Malých Karpát. Hotel Zochova chata vám ponúka množstvo aktivít a možností ako aktívne prežiť letnú dovolenku a pritom zregenerovať svoju myseľ a telo. Strávte spoločný čas pri našom minigolfe, alebo objavte turistické trasy a cyklotrasy, ktoré Zochova chata ponúka. Zaslúžený oddych si vychutnáte v našom Wellness & Spa centre v niektorej z našich sáun alebo si vyberte z bohatej ponuky masáží a procedúr s 15% zľavou.

Pripravili sme pre vás pobyt, tak neváhajte a rezervujte si ho tak výhodne, ako sa dá:

 • Pobyt na dve noci -15% zľava na ubytovanie
 • Pobyt na tri noci – 20% zľava na ubytovanie
 • Pobyt na 4 a viac nocí – 25% zľava na ubytovanie

Cena od 304€/dve noci

V prípade záujmu o pobyt na viac nocí, nás neváhajte kontaktovať formou mailu na recepcia@hzch.sk

Služby v cene ubytovania:

 • Ubytovanie na vybranom type izby
 • Bohaté raňajky
 • Neobmedzený vstup do Wellness & Spa centra
 • Welcome drink v lobby bare
 • 15 % zľava na masáže a procedúry
 • Neobmedzený vstup do Fitness centra
 • Biliard, stolný tenis, badminton, zapožičanie si loptových a spoločenských hier
 • Hodiny jogy v nedeľu *podľa dostupnosti
 • Pripojenie na internet
 • Parkovanie v areáli hotela*podľa dostupnosti
 • Pri pobyte na 3 a viac noci Vám na izbu pripravíme fľašu vychladeného prosecca a misu ovocia a získate bezplatný late checkout do 13:00 hodiny podľa dostupnosti.

 

Počas víkendov v mesiacoch jún, júl a august pripravujeme program pre našich hostí. Tešiť sa môžete na grilovačky, hudobné vystúpenia, ochutnávky vín a mnoho iného. Viac informácii o letných akciách ako grilovačka alebo ochutnávka vín budú zobrazené na našej webovej stránke v sekcii aktuality a na našich sociálnych sieťach.

 

Športové aktivity u nás: adventure golf – minigolf, bicykle, ebike, kroket, petangue, stolný futbal, badminton, volejbal a futbal na našej lúke.

Ďalšie informácie

Spestrite si pobyt doplnkovými službami:

Piknik na Zochovej chate:

Romantická prechádzka alebo výlet s priateľmi v nádhernej prírode je ideálnou príležitosťou na obľúbený piknik. Zochova chata ponúka nádherné miesta, kde si viete vychutnať výborné jedlo s pohárom kvalitného vína a kochať sa dych berúcou atmosférou Malokarpatských lesov. A keďže našou prioritou sú dokonalé zážitky našich hostí, pripravili sme pre vás zaujímavú ponuku piknikových košov. Už si stačí len vybrať a objavovať čaro okolitej prírody.

Turistické trasy v okolí:

Rozhľadňa Homola

Vyznávačov nenáročných prechádzok po pokojnej prírode určite poteší Hvezdáreň Univerzity Komenského, ktorá slúži aj ako vedecko-výskumné pracovisko. Je odľahlá len niečo vyše kilometra. Tí, ktorí neprišli zaberať fyzicky, ale relaxovať komfortne a bez námahy si môžu pokojne zájsť aj do rozhľadne Homola vzdialenej 2 kilometre.

Na Čermák a Skalnatú

Čo je lepšie ako vychutnať si piknik v prírode s rodinou a pozrieť si nádherné výhľady Malých Karpát. Túra na Skalnatú je určite to pravé. Po ceste značenej žltou značkou prechádzate cez Čermákovú lúku kde sú k dispozícií altánky a hojdačky. Ak sme si už vychutnali tento skvost, poberieme sa k najbližšiemu smerovníku, ktorý mení farbu našej trasy na červenú, po ktorej prídeme až k vrchu Skalnatá. Ten nám ponúka výhľad s krásnou scenériou okolitej prírody.

Hrad Červený kameň

Už v 13.storočí bola na mieste dnešného Hradu Červený kameň postavaná pôvodná stavba z kameňa ako súčasť pohraničnej sústavy hradov od Bratislavy po Žilinu. Túra po vlastných vám príjemným tempom zaberie necelých 5 hodín a na bicykli po tejto trase Zochova chata – Tri kopce – Kukla – Píla – Červený Kameň – Píla – Papiernička – Vyvieračka – Komárka – Zochová chata to je necelých 12km a záleží len na vašom tempe koľko to potrvá.

Požičovňa bicyklov a E-bikov:

Priamo v Hoteli Zochova chata****, na hotelovej recepcii vám radi zapožičiame bicykle alebo E-biky. V okolí hotela nájdete bohatú spleť cyklistických trás, na ktorých môžete objavovať krásy Malých Karpát.

Cenník:

Bicykel: 30€ os/deň

Bicykel: 15€ os/hodina

E-bike: 50€ os/deň

E-bike: 40€ os/5 hodín

Cyklotrasy v okolí:

Malokarpatská výzva:

Prijmite športovú výzvu a prehupnite cez hrebeň Malých Karpát na Záhorie. Trasa vedie takmer po celej dĺžke po spevnenej ceste až na krátky úsek vedúci na Čermákovú lúku. Okruh sa začína aj končí v Modre. Trasa má spolu 39 km a je vhodná pre trekingové bicykle.

Táto nenáročná cyklotrasa vás privedie zo Zochovej chaty až na krásny zámok Červený kameň nad obcov Častá. Trasa Zochova chata – Tri kopce – Kukla – Píla – Červený Kameň – Píla – Papiernička – Vyvieračka – Komárka – Zochová chata meria necelých 12km.

Cyklotrasa vedie po žltej značke z Harmónie až k miestu kde bol postrelený Ľudovít Štúr. Trasa meria celkovo 9 km. Na mieste kde sa nešťastne smrteľne zranil Ľudovít štúr dnes stojí pamätná tabuľa pripomínajúca túto tragickú udalosť. Nachádza sa v Tŕlinskom chotári pri meste Modra.

Ďalšie pobyty