BABIE LETO

BABIE LETO

Nádherne sfarbené lístie, poletujúce pavučinky a posledné hrejivé lúče slnka na našej tvári.

V západných krajinách ho nazývajú indiánskym letom, v Nemecku letom svätého Michala, v Bulharsku je to cigánske leto.

U nás ho voláme babie leto.

Jeseň na Zochovej chate patrí k najkrajším obdobiam celého roka. Nádherná scenéria, krásne farebné výhľady a množstvo aktivít. Aj takto môže vyzerať pani jeseň v srdci Malých Karpát.

Aj keď sa o tom hovorí málo, práve v jednom z najkrajších období roka ľudia dostávajú obrovskú chuť sa niekam presťahovať. Čo tak sa na pár dní presťahovať za množstvom aktivít, nerušeným relaxom a kulinárskymi zážitkami?

Hotel Zochova chata **** je tým dokonalým miestom.

Započúvajte sa do šumu padajúceho lístia, zhlboka sa nadýchnite, nechajte sa unášať nádherou jesenných tónov a zažite nezabudnuteľný pobyt. Prekrásne okolie a služby hotela ponúkajú nekonečné možnosti, ako si dožičiť skutočný odpočinok.

Možnosti ubytovania:

Zobudiť sa ako v korunách stromov a užiť si maximálne pohodlie. Hotel Zochova chata**** ponúka možnosť ubytovania v 64 izbách. Vybrať si môžete so širokej ponuky zvýhodnených pobytových balíčkov. Či už ste milovníkom dobrodružnej dovolenky, alebo vás láka sladké ničnerobenie, u nás si určite prídete na to svoje.

Aktivity:

Zažite prírodu, opäť nadobudnite súznenie so sebou samým alebo skúste siahnuť až na dno svojich síl. Pobyt v horách ponúka optimálne podmienky na opätovné načerpanie zásob energie, rozširovanie horizontov, uvoľnenie mysle a nabratie množstva čerstvého vzduchu do pľúc. Či už sa rozhodnete preskúmať množstvo okolitých chodníčkov, alebo sa zabavíte pri aktivitách priamo v hoteli určite zažijete kopec zábavy s partnerom, alebo partiou priateľov.

Stravovanie:

Po aktívne strávenom dni treba dobiť baterky a dodať telu potrebné živiny. V luxusnej hotelovej reštaurácií si  pochutnáte na chutných sezónnych pokrmoch z Karpatskej ponuky, ktorú zostavil náš šéfkuchár Peter Holec. Milovníci tradičnej kuchyne a kačacích špecialít nemôžu vynechať návštevu Furmanskej krčmy, ktorá svojim dizajnom dotvorí jedinečnú jesennú atmosféru.

Wellness & Spa:

Wellness & Spa centrum je pýchou hotela. Nezabudnuteľný výhľad priamo zo sáun umocní krásu babieho leta. V štyroch rôznych saunách, tepidáriu a zážitkových sprchách objavia silu regenerácie a zážitok z uvoľnenia aj najnáročnejší hostia. Naša bohatá ponuka masáží a procedúr vám zaručí zharmonizovanie tela i mysle.

Teraz už len stačí zabaliť kufre a do sýtosti si vychutnať čarovnú jeseň v prekrásnom prostredí.

Tešíme sa na vašu návštevu!

Ďalšie aktuality