Hotel Zochova Chata

Domov

Hotel Zochova Chata  **** – Adult friendly

34 km od Bratislavy vzniklo miesto oddychu, uvoľnenia a inšpirácie. Uprostred bukového lesa, v srdci Malých Karpát sa nachádza zariadenie, ktoré svoje brány otvorilo pred vyše 80 rokmi. Navštívte Adult friendly Hotel Zochova Chata a nechajte sa uniesť od okolitého ruchu mesta a každodenných starostí. 

Vážení hostia,

otváracie hodiny nájdete TU

Darčekový poukaz

Darujte svojim blízkym darčekový poukaz.

Nákup darčekového poukazu

Ubytovanie

Vychutnajte si romantický pobyt v srdci prírody, snívajte v kolíske Karpát a nechajte sa zregenerovať v náručí majestátnych bukov. V našich izbách Vám uspávanku zaspieva les.

Relax

Odovzdajte svoje zmysly podnetom prírody a harmónie. Zrelaxujte svoje telo i ducha v obklopení bukového lesa. Wellness & Spa Hotela Zochova Chata je miesto, ktoré Vás prinúti zabudnúť na každodenné povinosti. Načerpajte inšpiráciu a sily v srdci Malých Karpát.

Pokrmy & nápoje

Na umení nášho šéfkuchára si pochutnáte v Reštaurácii v zrubovej časti hotela. Atmosféru čarovnej chalúpky a slovenských špecialít nájdete vo Furmanskej krčme. Ako v korune bukového stromu sa budete cítiť pri posedení v našom hotelovom Lobby bare.

Práca & zábava

Prežívajte jedinečné chvíle v neobyčajnom prostredí a zanechajte v ľuďoch nevídané spomienky. Či už ide o deň kedy si poviete svoje „Áno“ alebo prídete utužiť pracovný tím, u nás zažijete momenty, na ktoré nezabudnete.

Aktivity

Pripravujeme pre vás pestrú paletu akcií, aké inde nezažijete. Pozrite sa, čo všetko vám ponúka Hotel Zochova chata, ako aj jeho bezprostredné okolie a rozprávková príroda.

História

Príbeh Zochovej chaty sa píše už vyše 80 rokov. Prvýkrát privítala hostí 30. apríla roku 1933. Buďte súčasťou príbehu Zochovej chaty, náš príbeh totiž píšete Vy, naši hostia.