Provensálsky večer (19.7.-22.7.2019)

Prežite nezabudnuteľný večer alebo víkend v štýle francúzskeho vidieka. Čakať na Vás bude levanduľový nápoj na privítanie a v sobotu 20. júla si môžete vychutnať jedinečný koncert talentovanej speváčky a herečky Jany Gavačovej "Šanzóny v príbehoch" v romantickej atmosfére na letnej terase reštaurácie. Dokonalý zážitok umocní 3-chodové menu šéfkuchára Petra Rupčíka. V ponuke budú aj vína vybrané našim someliérom na dokonalé zladenie chutí.

Pobyt zahŕňa

  • Ubytovanie v dvojlôžkovej izbe Komfort s raňajkami
  • Levanduľový nápoj na privítanie pri check-ine
  • Neobmedzený vstup do Wellness a Spa centra 
  • Vstup na akciu PROVENSÁLSKA NOC 20.7. 2017  (sobota) s programom
  • Trojchodovú večeru
  • Welcome drink a Amuse-bouche
  • Neskorý check-out do 13:00 hod.***
*** podľa dostupnosti

O akcii Provensálska noc:

Miesto: Terasa reštaurácie
Termín: 20.7.2019, začiatok o 19:00 hod.
Koncert „Šansón v príbehoch“ v podaní herečky a speváčky Janky Gavačovej v doprovode skvelých hudobníkov rozozneje hudbu, ktorú preslávila Édith Piaf, Serge Gainsbourg, Astor Piazzolla, či domácim publikom zbožňovaná Hana Hegerová. Divák sa môže tešiť na vášnivé tango s prvkami jazzu, francúzsky šansón a jeho verzie domácemu divákovi blízke najmä v podaní Hany Hegerovej a tiež ľahúčko znejúce latinské rytmy. Bude znieť slovenčina, čeština, francúzština a španielčina. 
Speváčka a herečka, ktorú ste mohli vidieť v populárnych TV seriáloch, ale aj v kultovom predstavení Slovenského národného divadla Tančiareň, zaspieva (nie len) francúzsky šansón, argentínske tango a bossanovu.
Divák sa bude môcť započúvať do temperamentných tónov s nostalgickým nádychom, ktoré prinášajú harmonické postupy skladieb a v neposlednom rade aj zvuk jednotlivých nástrojov. Gitara, kontrabas a spev, to je zloženie kapely na tento špeciálny večer so Šansónom v príbehoch. O hudobný doprovod sa postarajú vynikajúci hudobníci, s ktorými speváčka spolupracuje na pravidelnej báze.