Tlačové centrum

Press Kit

Slovenská verzia (PDF)

Stiahnuť

Hotelová brožúra

Slovenská verzia (PDF)

Stiahnuť

Logo + Manuál

Logo + Dizajn Manuál

Stiahnuť

Fotky

Fotky vo vysokom rozlíšení

Stiahnuť

Tlačové správy

27.06.2016

LETO V HOTELI ZOCHOVA CHATA****

Hotel Zochova chata **** v malebnom prostredí Malých Karpát len 34 kilometrov od Bratislavy ponúka toto leto, okrem príjemného oddychu od horúčavy veľkomesta, aj množstvo kultúrnych a gastronomických aktivít.
16.05.2016

HOTEL ZOCHOVA CHATA**** Náš príbeh píšete Vy

Hotel Zochova chata**** nedávno oslávil 5. výročie vo svojej novodobej histórii. Príbeh Zochovej chaty, ktorú mnohé generácie nenazvali inak ako zdrobneninou Zoška, sa však začal písať už koncom apríla 1933.
22.03.2016

HOTEL ZOCHOVA CHATA**** oslávi piate výročie od otvorenia

4. apríla oslávi Hotel Zochova chata **** piate výročie vo svojej novodobej histórii. Pri tejto príležitosti sa v priestoroch hotela uskutočnia cez víkend 9.- 10. apríla 2016 Dni otvorených dverí so sprievodnými aktivitami.
04.01.2016

WELLNESS NOVINKY V HOTELI ZOCHOVA CHATA****

Hotel Zochova chata**** prináša novinky v podobe rozšírenia portfólia značky THALGO o morské riasy a uvedenia novej kozmetickej značky ORLANE PARIS. Bude tak jediným hotelom na Slovensku, ktorý má v portfóliu túto prestížnu značku a poskytuje jednotlivé ošetrenia.
24.06.2015

LETO V HOTELI ZOCHOVA CHATA****

Hotel Zochova chata **** ponúka počas letnej sezóny opäť bohatý program. Návštevníci hotela sa môžu tešiť na vynovený exteriér Wellness a Spa centra, novú ponuku air masáží v exteriéri, letné koncerty či gastronomické špeciality.
29.04.2015

OPEKANIE VOLA NA ZOCHOVEJ CHATE****

Prvomájová tradícia opekania vola v areáli Hotela Zochova chata**** v príjemnom prostredí Karpatských lesov pri Modre pokračuje už štvrtým ročníkom. Okrem gastronomických špecialít čaká dospelých aj detských návštevníkov bohatý program a ako hlavný hudobný hosť vystúpi Michal David.
12.07.2014

HOTEL ZOCHOVA CHATA s vôňou levandule

V dňoch od 14. – 20. júla 2014 bude táto aromatická bylinka nielen krášliť okolie Hotela Zochova chata, ale nájde si cestu aj do kuchyne, izieb a wellness centra.
27.06.2014

LETO NA HOTELI ZOCHOVA CHATA

28. júna 2014 otvorí Hotel Zochova chata letnú sezónu na Garden party s grilovačkou a živou hudbou. Wellness v lone prírody, festival jogy, plávanie pre mamičky s deťmi,grilovačky v komforte 4* hotela, júlový týždeň v zamení levandule a predovšetkým únik z rozhorúčeného mesta do tieňov stromov - to všetko ponúka hotel toto leto.
 

 Radi by ste sa dozvedeli viac, či dohodli invididuálnu spoluprácu?
Kontaktujte nás na marketing@hzch.sk