Náš tím

Nenad Smilajkov

Výkonný riaditeľ

Šarmantný a vždy dobre naladený Nenad je mostom medzi zákazníkmi hotela, zamestnancami a majiteľmi. Hotel je živý fungujúci organizmus a vďaka nemu všetky kolieska do seba zapadajú tak, ako ako majú.

Barbora Bohúnová

Front Office Manager

Na Barborku sa môžete obrátiť, ak si želáte spraviť rezerváciu ubytovania. Spolu s jej tímom Vám ráda odpovie na akékoľvek otázky ohľadom ubytovania, či poradí kam vyraziť v okolí hotela. Rada Vám poradí aj pri kúpe darčekového poukazu, alebo ak plánujte zorganizovať romantický víkend či dámsku jazdu.

 

Ján Beluško

Food and Beverage Manager

Skúsený manažér a someliér. Ak hľadáte odborníka na vína so skúsenosťami z renomovaných slovenských reštaurácií, Ján je tým správnym človekom.

Matúš Dudo

Food & Beverage Manager

Matúš má bohaté skúsenosti v oblasti hotelierstva a gastronómie. Je zárukou spoľahlivého priebehu Vašej firemnej akcie, svadby či rodinnej oslavy. 

Petra Gabauerová

Event Manager

Veľké veci tvoria drobné maličkosti, a to platí aj pri organizovaní konferencie, teambuildingu či pri spoločenských podujatiach. Petra Vám pomôže vybrať občerstvenie, zabezpečiť techniku, sprievodný program a doladiť detaily akejkoľvek akcie.

Michaela Horváthová

Event Manager

Michaela Vám pomôže pri organizovaní a plánovaní Vašej dôležitej firemnej akcie alebo teambuildingu. Vždy usmiata a príjemne naladená zabezpečí hladký priebeh Vášho podujatia.

Lucia Mišeková

Wellness & Spa Manager

Wellness centrum je pýchou hotela, pohoda, relax a súlad s prírodou na Vás priam dýchajú. Vďaka nášmu tímu zabudnete na starosti, uvoľníte ubolené svaly a načerpáte silu a pozitívnu energiu.