Náš tím

Zuzana Zadňančinová

General Manager

Zadnancinova@hzch.sk 

Je mostom medzi zákazníkmi hotela, zamestnancami a majiteľmi. Hotel je živý fungujúci organizmus a vďaka nej všetky kolieska do seba zapadajú tak, ako by mali.

 

Peter Rupčík

Executive Chef

Rupcik@hzch.sk

Spokojný hosť je dobre najedený hosť. Peter a jeho tím kuchárov sa postarajú o to, aby ste hotel opustili nielen dobre najedený, ale aby Váš pobyt u nás bol gastronomickým zážitkom.

Nenad Smilajkov

Operation Manager

Smilajkov@hzch.sk

Šarmantný a vždy dobre naladený. Nenad Vám pomôže, aby Vaše akcie v hoteli prebehli hladko, v pohode, bez zbytočných problémov a stresov.

Milan Pros

Front Office Manager

Pros@hzch.sk

Milan priniesol do hotela množstvo medzinárodných skúseností. Spolu s jeho tímom Vám rád odpovie na akékoľvek otázky ohľadom ubytovania, umožní neskorý check-out či poradí kam vyraziť v okolí hotela.

 

Ján Beluško

Food and Beverage Manager

Belusko@hzch.sk

Skúsený manažér a someliér. Ak hľadáte odborníka na vína so skúsenosťami z renomovaných slovenských reštaurácií, Ján je tým správnym človekom.

Petra Gabauerová

Event Manager

Gabauerova@hzch.sk

Veľké veci tvoria drobné maličkosti, a to platí aj pri organizovaní konferencie, teambuildingu či pri spoločenských podujatiach. Petra Vám pomôže vybrať občerstvenie, zabezpečiť techniku, sprievodný program a doladiť detaily akejkoľvek akcie.

Lucia Šramelová

Event Manager

Sramelova@hzch.sk

Lucia Vám pomôže pri organizovaní a plánovaní Vašej dôležitej firemnej akcie alebo teambuildingu. Vždy usmiata a príjemne naladená zabezpečí hladký priebeh Vášho podujatia.

Petra Ferechová

Reservations Manager

Ferechova@hzch.sk

Petra vybaví Vaše individuálne alebo skupinové rezervácie, postará sa o to, aby ste dostali izbu podľa Vašich požiadaviek a nechýbala v nej detská postieľka či fľaša šampanského.

Peter Fiala

Wellness Manager

Fiala@hzch.sk

Wellness centrum je pýchou hotela - pohoda, relax a súlad s prírodou na Vás priam dýchajú. Vďaka Petrovi a jeho tímu zabudnete na starosti, uvoľníte ubolené svaly a načerpáte silu a pozitívnu energiu.

Renáta Sedminová

Marketing Manager

Sedminova@hzch.sk

Ste novinár a máte otázky ohľadom hotela? V hoteli organizujeme množstvo zaujímavých akcií a ponúkame výnimočné produkty a Renáta ma na starosti to, aby ste sa o nich dozvedeli.