Náš tím

Zuzana Zadňančinová

General Manager

Zadnancinova@hzch.sk 

Je mostom medzi zákazníkmi hotela, zamestnancami a majiteľmi. Hotel je živý fungujúci organizmus a vďaka nej všetky kolieska do seba zapadajú tak, ako by mali.

 

Peter Rupčík

Executive Chef

Rupcik@hzch.sk

Spokojný hosť je dobre najedený hosť. Peter a jeho tím kuchárov sa postarajú o to, aby ste hotel opustili nielen dobre najedený, ale aby Váš pobyt u nás bol gastronomickým zážitkom.

Nenad Smilajkov

Operation Manager

Smilajkov@hzch.sk

Šarmantný a vždy dobre naladený. Nenad Vám pomôže, aby Vaše akcie v hoteli prebehli hladko, v pohode, bez zbytočných problémov a stresov.

Silvia Prívozníková

Front Office Manager

Privoznikova@hzch.sk

Na Silviu sa môžete obrátiť, ak si želáte spraviť rezerváciu ubytovania. Spolu s jej tímom Vám ráda odpovie na akékoľvek otázky ohľadom ubytovania, či poradí kam vyraziť v okolí hotela. Rada Vám poradí aj pri kúpe darčekového poukazu, alebo ak plánujte zorganizovať romantický víkend či dámsku jazdu.

 

Ján Beluško

Food and Beverage Manager

Belusko@hzch.sk

Skúsený manažér a someliér. Ak hľadáte odborníka na vína so skúsenosťami z renomovaných slovenských reštaurácií, Ján je tým správnym človekom.

Jozef Kyselák

Food & Beverage Manager

Kyselak@hzch.sk

Jozef má bohaté skúsenosti v oblasti hotelierstva a gastronómie zo Slovenska i Nemecka.  Je zárukou spoľahlivého priebehu Vašej firemnej akcie, svadby či rodinnej oslavy. 

Petra Gabauerová

Event Manager

Gabauerova@hzch.sk

Veľké veci tvoria drobné maličkosti, a to platí aj pri organizovaní konferencie, teambuildingu či pri spoločenských podujatiach. Petra Vám pomôže vybrať občerstvenie, zabezpečiť techniku, sprievodný program a doladiť detaily akejkoľvek akcie.

Michaela Horváthová

Event Manager

Horvathova@hzch.sk

Michaela Vám pomôže pri organizovaní a plánovaní Vašej dôležitej firemnej akcie alebo teambuildingu. Vždy usmiata a príjemne naladená zabezpečí hladký priebeh Vášho podujatia.

Peter Fiala

Wellness Manager

Fiala@hzch.sk

Wellness centrum je pýchou hotela - pohoda, relax a súlad s prírodou na Vás priam dýchajú. Vďaka Petrovi a jeho tímu zabudnete na starosti, uvoľníte ubolené svaly a načerpáte silu a pozitívnu energiu.