Náš tím

Zuzana Zadňančinová

General Manager

Zadnancinova@hzch.sk 

Je mostom medzi zákazníkmi hotela, zamestnancami a majiteľmi. Hotel je živý fungujúci organizmus a vďaka nej všetky kolieska do seba zapadajú tak, ako by mali.

 

Peter Rupčík

Executive Chef

Rupcik@hzch.sk

Spokojný hosť je dobre najedený hosť. Peter a jeho tím kuchárov sa postarajú o to, aby ste hotel opustili nielen dobre najedený, ale aby Váš pobyt u nás bol gastronomickým zážitkom.

Nenad Smilajkov

Operation Manager

Smilajkov@hzch.sk

Šarmantný a vždy dobre naladený. Nenad Vám pomôže, aby Vaše akcie v hoteli prebehli hladko, v pohode, bez zbytočných problémov a stresov.

Beáta Jurčišinová

Director of Sales & Marketing

Jurcisinova@hzch.sk

Beáta riadi obchodný a marketingový tím. V  priebehu svojej kariéry v turizme získala bohaté medzinárodné skúsenosti z oblasti cestovných kancelárií a prevádzky hotelov so zameraním na obchod a marketing na Slovenku i v Českej republike.

Peter Fiala

Wellness Manager

Fiala@hzch.sk

Wellness centrum je pýchou hotela - pohoda, relax a súlad s prírodou na Vás priam dýchajú. Vďaka Petrovi a jeho tímu zabudnete na starosti, uvoľníte ubolené svaly a načerpáte silu a pozitívnu energiu.

Milan Pros

Front Office Manager

Pros@hzch.sk

Milan priniesol do hotela množstvo medzinárodných skúseností. Spolu s jeho tímom Vám rád odpovie na akékoľvek otázky ohľadom ubytovania, umožní neskorý check-out či poradí kam vyraziť v okolí hotela.

 

Ján Beluško

Food and Beverage Manager

Belusko@hzch.sk

Skúsený manažér a someliér. Ak hľadáte odborníka na vína so skúsenosťami z renomovaných slovenských reštaurácií, Ján je tým správnym človekom.

Jozef Kyselák

Food & Beverage Manager

Kyselak@hzch.sk

Jozef má bohaté skúsenosti v oblasti hotelierstva a gastronómie zo Slovenska i Nemecka.  Je zárukou spoľahlivého priebehu Vašej firemnej akcie, svadby či rodinnej oslavy. 

Petra Gabauerová

Event Manager

Gabauerova@hzch.sk

Veľké veci tvoria drobné maličkosti, a to platí aj pri organizovaní konferencie, teambuildingu či pri spoločenských podujatiach. Petra Vám pomôže vybrať občerstvenie, zabezpečiť techniku, sprievodný program a doladiť detaily akejkoľvek akcie.

Michaela Horváthová

Event Manager

Horvathova@hzch.sk

Michaela Vám pomôže pri organizovaní a plánovaní Vašej dôležitej firemnej akcie alebo teambuildingu. Vždy usmiata a príjemne naladená zabezpečí hladký priebeh Vášho podujatia.

Silvia Prívozníková

Reservation Manager

Rezervacie@hzch.sk

Na Silviu sa môžete obrátiť, ak si želáte spraviť rezerváciu ubytovania, objednať  pred príchodom na izbu šampanské alebo kvety. Rada Vám poradí pri kúpe darčekového poukazu, alebo ak plánujte zorganizovať romantický víkend či dámsku jazdu.