Užite si významné udalosti vo Vašom živote bez stresov a venujte sa len svojim blízkym. Spoľahnite sa na náš  profesionálny tím – zabezpečíme Vám občerstvenie na oslave narodenín, výročí alebo promócií. Pri oslave s ubytovaním Vám poskytneme zvýhodnené podmienky a neobmedzený vstup do Wellness a Spa centra.

Naše priestory pre vaše rodinné udalosti

Interiér hotela

Okrem konferenčných priestorov je Vám k dispozíii aj naša reštaurácia a vinotéka v zrubovej časti hotela. Ponúka slovenskú kuchyňu obohatenú o domáce špeciality malokarpatskej vinohradníckej kuchyne, ako aj jedlá podľa aktuálnej sezóny. S kapacitou 120 miest dokáže pohostiť aj väčšie skupiny, alebo naopak, rozdeliť priestor posuvnými priečkami a vytvoriť tak decentné zákutia. O absolútnu diskrétnosť sa postarajú samostatné salóniky.

Terasy

Originálny priestor s flexibilným sedením priamo v lone prírody  pod starými bukmi ponúkajú aj naše terasy. Teplé letné večery dokáže spríjemniť živá hudba. K dispozícii je Terasa pri reštaurácii  s kapacitou 100 osôb a Terasa Panoráma pre 60 osôb.

Furmanská krčma

Nachádza sa v bezprostrednej blízkosti hotela a je ideálnym miestom pre uzavretú spoločnosť so živou hudbou, ochutnávku vín, regionálnu zabíjačku alebo zahraničnú návštevu. Jedálny lístok zdobia tradičné špeciality slovenskej kuchyne, grilované jedlá a samozrejme vinotéka.

VIAC INFORMÁCIÍ

Kontaktujte nás prosím na: restaurant@hzch.sk, Tel.: +421 33 2633 314.